2023/2023

Harmonogram zajęć dodatkowych

Image
Image

Olga Kozak – trener, wykładowca dyscypliny sportowej- mistrz sportu w gimnastyce artystycznej

Wtorek

Grupa zaawansowana: 9.15- 9.45
Myśliciele: 9.45 – 10.15
Podróżnicy: 10.15 – 10.45
Odkrywcy: 10.45- 11.15
Badacze: 11.45-12.15

Osoby prowadzące: nauczyciele poszczególnych grup.

Zdobywcy: poniedziałek 14.30-14.50

Tropiciele: poniedziałek 14.30-15.00

Podróżnicy: czwartek 14.30-14.50

Odkrywcy: poniedziałek 13.30-14.00

Badacze: piątek 15.00 – 15.30

Myśliciele: środa 13.00-13.30

Osoba prowadząca:  Gjelaludin Haxhijaj – mgr wychowania fizycznego z przygotowaniem pedagogicznym, spec. korekcja wad postawy

wtorek
Myśliciele:13.30-14.00
Badacze: 14.00-14.30
 
środa
Odkrywcy: 13.30-14.00 
Podróżnicy: 14.00-14.30
Tropiciele: 14.30-15.00
Zdobywcy: 15.00 – 15.30

 

Zdobywcy
Osoba prowadząca: mgr Justyna Duź
poniedziałek 9.30-10.00
piątek 9.30 – 10.00
 
Tropiciele
Osoba prowadząca: mgr Justyna Duź
poniedziałek 10.00- 10.30
piątek 10.00- 10.30
 
Podróżnicy
Osoba prowadząca: mgr Ewa Plebańczyk
poniedziałek 9.30-10.00
środa 9.30-10.00
 
Odkrywcy
Osoba prowadząca: mgr Ewa Plebańczyk
wtorek 12.30-13.00
środa 10.30-11.00
 
Badacze
Osoba prowadząca: mgr Justyna Duź 
poniedziałek 8.30-9.00
piątek 8.30 – 9.00
 
Myśliciele
Osoba prowadząca: mgr Ewa Plebańczyk
poniedziałek 10.30- 11.00
czwartek 12.30 – 13.00

Osoby prowadzące – nauczyciele poszczególnych grup.

Osoby prowadzące – nauczyciele poszczególnych grup.
Zdobywcy:
wtorek 14.30 – 14.50
Tropiciele:
czwartek 14.30 – 15.00
Podróżnicy:
poniedziałek 14.30 – 15.00
Odkrywcy:
czwartek 13.30-14.00
Badacze:
poniedziałek 15.00 – 15.30
Myśliciele:
piątek 13.00 – 13.30

 

Osoba prowadząca: Kinga Kużdżał – pedagog Studia Baletowego Opery Krakowskiej, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia rytmiki i muzykologii,dyplomowany  instruktor tańca współczesnego i ludowego.

Czwartek
Badacze: 9.00-9.30
Myśliciele: 9.30- 10.00
Tropiciele: 10.00-10.30
Podróżnicy: 10.30 – 11.00
Odkrywcy: 11.00- 11.30
Zdobywcy: 11.30-12.00

 

Osoba prowadząca – Anna Majewska – mgr teologii oraz pedagogiki z przygotowaniem pedagogicznym

wtorek i piątek 
Myśliciele 12.30-13.00
Badacze 13.00-13.30
Odkrywcy 13.30 – 14.00
Podróżnicy 14.00-14.30

 

Osoba prowadząca:  Emil Waliczek –lic. wychowania fizycznego, instruktor tańca

piątek
Odkrywcy: 12.45-13.15
Podróżnicy: 13.15- 13.45
Myśliciele: 13.45- 14.15
Badacze: 14.15-14.45
Zdobywcy:14.45-15.00
Tropiciele: 15.00-15.15