Smacznie, zdrowo, kolorowo czyli nasza

Kuchnia

Przedszkole posiada własną, bogato wyposażoną kuchnię. Gotujemy smacznie oraz zdrowo! Dbamy o jakość produktów serwowanych na dziecięcych talerzach. W przedszkolu wydawane są 3 posiłki: śniadanie, obiad oraz podwieczorek. Nie stosujemy przypraw, które posiadają szkodliwe substancje lub chemicznych ulepszaczy. Każde danie wygląda bardzo zachęcająco i kolorowo, dzięki czemu nawet uparty Niejadek chwali naszą przedszkolną kuchnie! Codziennie kształtujemy wśród dzieci mądre i cenne nawyki żywieniowe oraz propagujemy zdrowy tryb życia. Zachęcamy ich do samodzielnego działania - przedszkolaki w „Przedszkolnym Kuchcikowie” przygotowują posiłki, gotują, pieką, a przede wszystkim smakują i doświadczają!

PONIŻEJ ZAMIESZCZAMY PRZYKŁADOWE JADŁOSPISY